De Bolster Zeleno gnojilo rdeča detelja, 75 g
Trifolium incarnatum
€ 2,34 € 4,69 -50%
(€ 31,20 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Temno rdeča barva cvetov
- Lahko zraste do 40 cm visoko
- Privablja čebele in metulje
Podobni izdelki
Opis
Rdeča detelja je idealna za ustanovitev in ustvarjanje žuželkam prijaznega naravnega travnika. Njeni temno rdeči cvetovi so prav poseben spektakel. Cvetovi lahko dosežejo dolžino do 4 cm.
| Primeren čas za setev: | April, Avgust, September |
|---|---|
| Razmik med rastlinami: | 15 x 2 cm |
| Čas cvetenja: | Junij, Julij, Avgust |
| Barva cveta: | Mešanica, Rdeči odtenki |
| Št. izd.: | DB-14080 |
|---|---|
| Vsebina: | 75 g |
| EAN: | 8717202604203 |
| Št.-Proizvajalca: | 14080 |
| Primerno mesto za setev: | Sajenje na prosto |
| Vsebina zadošča za: | 30 m2 |
| Uporaba: | Grundiranje, Pašnik za žuželke |
| Končna višina rastline: | 20 do 40 cm |
| Lokacija: | Sončna lega |
| Botanično ime: | Trifolium incarnatum |
| Vsebina: | 75 g |
| Lastnosti: | Bio certificirano |
| Na voljo kot: | odmerek semen |
| Čas setve: | april, avgust, september |
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zeleno gnojilo rdeča detelja
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.500 izdelkov