Podobni izdelki
Opis
Tomatillo je priljubljena zelenjava v mehiški kuhinji in se tam tradicionalno uporablja za salso verde. Sladko-kisli okus in konsistenca sta idealni tudi za omake, pomake in čatnije.
Ko plodovi dozorijo, se razpočijo in padejo na tla. V hladilniku jih lahko hranite od nekaj dni do nekaj tednov.
| Razmik med rastlinami: | 80 x 80 cm |
|---|---|
| Čas kalitve: | ca. 1 teden |
| Žetev: | Julij, Avgust, September, Oktober, November |
| Vsebina zadošča za: | 15 rastlin |
|---|---|
| Globina rastline: | 1 cm |
| Končna višina rastline: | 100 cm |
| Karakterizacija: | Bio |
| Botanično ime: | Physalis ixocarpa |
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bionana Bio mešanica Tomatillo
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Bloomling:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.800 izdelkov