elho jazz rund 35 cm, jantarno rumena
Svetle barve za vaš dom
€ 37,99
(vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- reliefna površina
- izdelano iz reciklirane plastike
- velikost: cca. Ø 35 x V 32 cm
Opis
Zaradi nežnega reliefnega vzorca in modnih barv je ta cvetlični lonec pravi dodatek za vaš dom. Vaše sobne rastline bodo v njem prišle do izraza ter ustvarile harmonično in elegantno vzdušje, v katerem se boste zagotovo počutili povsem sproščeno.
- izdelano 100% trajnostno z lastno proizvedeno vetrno energijo in iz reciklirane plastike
- za notranjo uporabo
- vodoodporno - brez grdih madežev ali robov
- površina z lepo strukturo
- minimalističen dizajn z nežno zaobljenimi vogali
- ohrani obliko in barvo
- enostavno čiščenje
- triletna garancija proizvajalca
| Št. izd.: | EL-2943203511900 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 8711904541224 |
| Št.-Proizvajalca: | 2943203511900 |
| Uporaba: | Indoor |
| Material: | Reciklirana plastika, Reciklirana plastika |
| Področje uporabe: | Indoor |
| Material: | Plastika |
| Oblika: | Okrogel |
| Barva: | Bela, Rdeča, Rumena, Vijolična |
| Širina: | 34,5 cm |
| Višina: | 32,2 cm |
| Volumen: | 22,5 l |
| Lastnosti: | UV-odporno, Varno proti lomu, 100% možnost recikliranja, Proizvedeno trajnostno |
| Teža: | 1470 g |
| Vrsta izdelka - lonci in korita za rastline: | Cvetlični lonci |
| Garancija: | 3-letna garancija |
| Linije izdelkov: | elho jazz |
Garancijski za izdelke znamke elho
elho
Dodatki
Videoposnetki o izdelku
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Nizozemska, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek elho jazz rund 35 cm
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
4,5 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (50%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Bloomling:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.200 izdelkov