Garantia NORDIC 2 v 1 zbiralnik deževnice 300 l, Graphite Grey
Tvoja zelena oaza z zalogo vode
Lastnosti in prednosti
- nordijsko preprost dizajn v sivi barvi
- integrirana, 18 cm globoka posoda za sajenje
- velika prostornina shranjevanja 300 litrov
Podobni izdelki
Opis
Olepšajte svojo teraso s simbiozo sodobne arhitekture in žive narave. Zbiralnik deževnice NORDIC 2in1 znamke Garantia navduši s preprostim dizajnom v elegantni sivi barvi, ki se samozavestno vključi v sodobne vrtne zasnove. Posebnost tega modela je vgrajena sadilna posoda z globino 18 cm. Omogoča vam, da zbiralnik ozelenite povsem po svojem okusu in ga tako spremenite v individualen dekorativni element.
Medtem ko površina prepriča s čisto oblikovno govorico, notranjost poskrbi za zanesljivo oskrbo vaših rastlin z vodo. S prostornino 300 litrov zbirate dragoceno deževnico, ki je povsem brez vodnega kamna in zato primerna izbira za bujno rast rastlin. Dva vgrajena medeninasta navoja zagotavljata trajno povezavo za iztočne pipe, komfortni priključek pa občutno olajša točenje vode ali praznjenje pred zimo.
Opomba:
Iztočna pipa ni vključena v obseg dobave.
Glavne prednosti na kratko:
- Dvojna korist: stilska uporaba deževnice v kombinaciji z individualno sadilno posodo.
- Nordijska estetika: preprost, sodoben dizajn, ki deluje kot privlačen poudarek na vrtu.
- Optimalna globina za sajenje: 18 cm globoka posoda ponuja dovolj prostora za ustvarjalno oblikovanje.
- Kakovostni priključki: dva vgrajena navoja za preprosto montažo brez vrtanja.
- Dolgotrajna kakovost: posebej vremensko odporen material s 5-letno premium garancijo.
Mere:
| Prostornina | 300 litrov |
| Ø maks. | 59 cm |
| Višina | 118 cm |
| Teža | 8 kg |
| Št. izd.: | OG-326180 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4023122281757 |
| Št.-Proizvajalca: | 326180 |
| Uporaba: | Outdoor |
| Material: | Plastika |
| Lastnosti: | UV-odporno |
Kako pripraviti Garantia rezervoarje za deževnico na zimo
Videoposnetki o izdelku
NORDIC 2in1
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Garantia NORDIC 2 v 1 zbiralnik deževnice 300 l
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.800 izdelkov