Samen Maier Ekološki peteršilj "Walser"
Priljubljeno in vsestransko kulinarično zelišče
€ 2,99
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Vse leto v loncih
- Idealno tudi za zamrzovanje
- Odličen okus
-
Bio
Opis
Peteršilj je eno najstarejših in najbolj znanih aromatičnih in zdravilnih zelišč. Gojiti ga je enostavno na kuhinjskem oknu, na balkonu, terasi ali na vrtu. Redno zalivajte in postavite na delno zasenčeno mesto, končano. In kmalu lahko uživate v aromatičnem, intenzivnem zelišču, svežem. Idealno primeren tudi za zamrzovanje in sušenje.
- Vsebina: 1,5 g
- Enoletnica
- Botanično ime: Petroselinum crispum
Opomba:
Zraven zelenih listov peteršilja lahko uporabite tudi korenino.
| Primeren čas za setev: | Celo leto |
|---|---|
| Razmik med rastlinami: | 10 cm |
| Čas kalitve: | 14 do 28 dni |
| Žetev: | Celo leto |
| Št. izd.: | SM-E00122 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 pkt. |
| EAN: | 9001502101319 |
| Št.-Proizvajalca: | E00122 |
| Primerno mesto za setev: | Sajenje na prosto, Lonci, posode in korita (Outdoor), Predkultura |
| Globina rastline: | 2 do 3 cm |
| Lokacija: | Pol senčna lega |
| Karakterizacija: | Bio |
| Vsebina: | 1,5 g |
| Lastnosti: | Bio certificirano |
| Na voljo kot: | odmerek semen |
| Čas setve: | vse leto |
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Samen Maier Ekološki peteršilj "Walser"
Iz naših objavljenih člankov:
Novi izdelki:
- Garden Trading Emajlirana posoda za krompir "Truffle"
- Starter Kit QC AL 18V-44 + 1 x 4,0 Ah SoC
- Hanataba Velika akrilna posoda
- Mit DeepL Translator übersetzenMit Google Translate übersetzenText kopieren combisystem - grablje za izravnavo trate
- Akumulatorska črpalka za sod z deževnico 2600 Comfort 18V P4A solo
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.500 izdelkov