Sonnentor Seme za kaljenje gorčica, 120 g
Grška ostrina
€ 2,87 € 3,19 -10%
(€ 23,92 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- ostrega okusa
- kratek čas kaljivosti
- z veliko vitamini in železom
-
Bio
Opis
Sestavine, odgovorne za ostrino gorčičnega olja, se sprostijo le ob stiku s tekočino. Kalčki gorčičnih semen vsebujejo beljakovine, maščobe, vitamin C, fosfor in železo.
Gorčična semena lahko mešate z ostalimi kalečimi semeni, dobro se prilegajo ocvrtim krompirjevim jedem, omakam in pomakam, saj jim podarijo prijeten pikanten okus.
Nasvet:
Čas namakanja: 5 ur, čas kaljivosti: 3 dni, posoda: stekleni kozarec ali pladenj
| Čas kalitve: | ca. 1 teden |
|---|
| Št. izd.: | XPI-ST-007734 |
|---|---|
| Vsebina: | 120 g |
| EAN: | 9004145007734 |
| Št.-Proizvajalca: | 7734 |
| Karakterizacija: | Bio |
| Na voljo kot: | odmerek semen |
Sestavine
Rumena gorčična zrna[1]
- Ekološko
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2039 / 487 kj / kcal |
| maščobe | 28,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,52 g |
| ogljikovi hidrati | 28,4 g |
| od tega sladkor | 14,2 g |
| beljakovine | 24,94 g |
| Sol | 0,01 g |
Dodatki
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Seme za kaljenje gorčica
| 5 Zvezdic | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
-
Vam je bila ta ocena v pomoč? (2) (0)
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Bloomling:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.800 izdelkov
Ocenjen z 5 od možnih 5 zvezdic.
Very satisfied
I purchased the seeds with the intention of growing sprouts and not microgreens. I am very very satisfied with these seeds.