Bionana Bio kalčki zelja "Groninger"
Brassica oleracea
€ 2,99
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Zelo produktivno
- Močno rastoče, visoke rastline
- Velike, gosto napolnjene vrtnice
Podobni izdelki
Opis
Ta nezahtevna in zelo produktivna sorta daje visoke, močne rastline z velikimi in gosto napolnjenimi vrtnicami. Ti se nabirajo med pozno jesenjo in začetkom zime in so okusni kot priloga kot tudi glavna jed. Cvetove lahko tudi zamrznemo.
Naši nasveti:
- Zahteva ohlapno, globoko, ilovnato zemljo, bogato s humusom
- Sejanje brez obdelave ni priporočljivo
- Zmerno primerno za balkone
- Velik porabnik hranil
- Izvirna semena
- Dobri sosedje: korenje, stročnice, blitva, zelena
- Slabi sosedje: por, zelenjava, krompir, zelje
- Kolobarjenje: 3 do 4 leta
| Primeren čas za setev: | April, Maj |
|---|---|
| Razmik med rastlinami: | 50 x 75 cm |
| Čas kalitve: | prib. 12 dni |
| Žetev: | Nekaj mesecev po setvi |
| Št. izd.: | BN-SSKOH016 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 pkt. |
| EAN: | 9120107413075 |
| Št.-Proizvajalca: | SSKOH016 |
| Primerno mesto za setev: | Predkultura |
| Vsebina zadošča za: | 25 rastlin |
| Globina rastline: | 0,5 cm |
| Končna višina rastline: | 85 cm |
| Lokacija: | Sončna lega |
| Zalivanje: | Visoko |
| Botanično ime: | Brassica oleracea |
| Lastnosti: | odporno na mraz, Bio certificirano |
| Vrsta zelenjave: | križnice |
| Na voljo kot: | odmerek semen |
| Čas setve: | april, maj |
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bionana Bio kalčki zelja "Groninger"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Bloomling:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.850 izdelkov