Ecopots Paris - siva
Veliko prostora za vaše rastline
RazprodanoIzdelek v naši trgovini ni več na voljo
Podobni izdelki
Opis
Okolju prijazno korito za rastline serije Paris znamke ecopot s svojimi velikimi dimenzijami ponuja veliko prostora za rastline, ki se rade razprostirajo. Čiste geometrijske oblike in brezčasna barva mu dajejo še posebej eleganten videz in ga naredijo brezčasen dodatek za vaše notranje in zunanje prostore, ki se lahko odlično uporablja tudi kot pregrada prostora.
- izdelano iz recikliranih materialov
- brezčasen in estetski dizajn
- vzdržljivo in trpežno
- ročno obdelana površina
- integrirano odvajanje vode
- za notranje in zunanje prostore
- pri uporabi v zaprtih prostorih se priporoča tudi podstavek
- okolju prijazna proizvodnja
| Področje uporabe: | Outdoor, Indoor |
|---|---|
| Material: | Plastika |
| Oblika: | Pravokoten |
| Barva: | antracit |
| Širina: | 80 cm, 60 cm |
| Višina: | 40 cm, 38 cm |
| Globina: | 42 cm, 26 cm |
| Volumen: | 46,7 l, 100 l |
Dodatne informacije
Material: reciklirana plastika
| Model | Dolžina | Globina | Višina | Kapaciteta |
| 60 | 60 cm | 26 cm | 40 cm | 46,7 l |
| 80 | 80 cm | 42 cm | 38 cm | 100 l |
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ecopots Paris - siva
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.500 izdelkov