Garantia LINUS 2 v 1 zbiralnik deževnice cinkovo siv 220 l
Oblikovalski dodatek z vgrajeno zasaditvijo
Lastnosti in prednosti
- izrazit, oblikovno dovršen videz površine
- integrirana, 20 cm globoka posoda za sajenje
- vitka prostornina 220 litrov
Podobni izdelki
Opis
Zbiralnik deževnice LINUS 2in1 znamke Garantia s svojo edinstveno površinsko strukturo pritegne poglede in vašemu zunanjemu prostoru doda ekskluzivno, sodobno noto! V elegantni sivi barvi se samozavestno vključi v sodobno arhitekturo, z vašo individualno zasaditvijo pa postane živo umetniško delo.
Uporabite dragoceno deževnico za rast svojih rastlin in izkoristite premišljeno dvojno uporabo. Vgrajena sadilna posoda z udobno globino 20 cm vam ponuja dovolj prostora za ustvarjalne zasaditve, ki jih lahko zaradi preprostega odstranjevanja kadar koli brez težav negujete. S prostornino 220 litrov imate vedno pripravljeno zalogo vode za zalivanje brez vodnega kamna. Dva kakovostna medeninasta navoja omogočata trajno stabilen priključek dodatkov, komfortni priključek pa poskrbi za preprosto uporabo pri popolnem praznjenju pred obdobjem zmrzali.
Opomba:
Iztočna pipa ni vključena v obseg dobave.
Glavne prednosti na kratko:
- Ekskluzivna zasnova: oblikovno izrazita posoda za deževnico s povsem edinstveno površinsko strukturo.
- Ustvarjalna svoboda: vgrajena sadilna posoda za individualno oblikovanje vašega vrtnega prostora.
- Preprosto vzdrževanje: udobno odstranjevanje 20 cm globoke posode, vključno z ustrezno filtrirno kopreno.
- Premišljena tehnika: dva vgrajena navoja za preprosto montažo iztočnih pip brez vrtanja.
- Premium kakovost: posebej vremensko in UV-odporen izdelek.
Mere:
| Prostornina | 220 litrov |
| Ø maks. | 58 cm |
| Višina | 120 cm |
| Teža | 10 kg |
| Št. izd.: | OG-326170 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4023122213116 |
| Št.-Proizvajalca: | 326170 |
| Uporaba: | Outdoor |
| Material: | Plastika |
| Lastnosti: | UV-odporno |
Kako pripraviti Garantia rezervoarje za deževnico na zimo
Videoposnetki o izdelku
LINUS 2in1
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Garantia LINUS 2 v 1 zbiralnik deževnice cinkovo siv 220 l
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.800 izdelkov