Herstera Cvetlično korito 25 x 100 x 80 cm
Poskrbi za strukturo v vašem zunanjem prostoru
Lastnosti in prednosti
- iz robustnega jekla
- moderen dizajn
- vsestranska uporaba
- udobna delovna višina
Podobni izdelki
Opis
Ta kakovosten sadilni zaboj iz robustnega jekla je primeren tako kot eleganten okvir za vaše najljubše rastline i cvetje kot tudi kot sodobna visoka greda. Poleg tega se odlično obnese tudi kot pregrada prostora ter predstavlja praktično rešitev za ustvarjanje strukture v vašem zunanjem prostoru.
- moderen dizajn
- zelo robusten i trpežen
- zaobljeni robovi za dodatno varnost
- primeren za zelenjavo, zelišča i cvetje
- odporen proti rji
- odporen na vremenske vplive
- odporen proti zmrzali
| Št. izd.: | 50-HG08974801 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 8435501847977 |
| Št.-Proizvajalca: | HG08974801 |
| Material: | Jeklena pločevina |
| Področje uporabe: | Outdoor |
| Material: | Jeklena pločevina |
| Barva: | antracit |
| Širina: | 100 cm |
| Višina: | 80 cm |
| Globina: | 25 cm |
| Volumen: | 200 l |
| Lastnosti: | Odporno proti zmrzali, Vremensko odporno |
| Teža: | 22 kg |
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Herstera Garden, Conca de Barbera 6. Pla de la Bruguera, 08211, Castellar del Valles, Španija, info@hersteragarden.com, www.hersteragarden.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Herstera Cvetlično korito 25 x 100 x 80 cm
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.500 izdelkov