Sonnentor Bio trio kalčkov, 120 g
Mešanica za kaljenje za kozarec za kaljenje
€ 2,87 € 3,19 -10%
(€ 23,92 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- leča, redkev in gorčično seme
- sveže in nežno pikantno
- bogato z vitamini in naravno
Opis
Ali radi sami pripravljate kalčke za solate? Ta trojček leče, redkvice in gorčičnih semen je odličen: zaradi nežne pikantnosti in finih okusov bo ta mešanica iz Sonnentorja hitro postala priljubljena. Zaradi hitrega kaljenja je tudi v hladni sezoni priljubljena mešanica, bogata z vitamini.
Opomba proizvajalca: čas namakanja je od štiri do šest ur. Kalčke je treba sprati dvakrat na dan. Po približno petih do šestih dneh so pripravljeni za uživanje. Vendar bodite pozorni: V nekaterih primerih so možna trda zrna!
| Primeren čas za setev: | Celo leto |
|---|
| Št. izd.: | XPI-ST-01231 |
|---|---|
| Vsebina: | 120 g |
| EAN: | 9004145012318 |
| Št.-Proizvajalca: | 01231 |
| Uporaba: | Indoor |
| Primerno mesto za setev: | Tople grede & rastlinjaki, Predkultura |
| Botanično ime: | Brassica juncea, Lens culinaris, Raphanus sativus |
| Vsebina: | 120 g |
| Lastnosti: | Vegansko |
| Na voljo kot: | odmerek semen |
| Čas setve: | vse leto |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1725 / 412 kj / kcal |
| maščobe | 17,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,5 g |
| ogljikovi hidrati | 32,8 g |
| od tega sladkor | 5,4 g |
| beljakovine | 24,7 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Bio trio kalčkov
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Bloomling:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.850 izdelkov