Garantia ROCKY stenski rezervoar 400 l, Dark granite
Masiven videz kamna v kombinaciji s pametno prostornino
Lastnosti in prednosti
- varljivo pristen videz kamna
- 400 litrov pri globini le 40 cm
- vsak stenski rezervoar je ekskluziven unikat
Podobni izdelki
Opis
Svojemu zunanjemu prostoru dodajte impresivno, brezčasno vzdušje s stenskim rezervoarjem ROCKY znamke Garantia. Njegova mat, kakovostna površina z zelo pristnim videzom kamna ga spremeni v dekorativni poudarek na vsaki hišni steni. Zaradi posebnega proizvodnega postopka je vsak kos pravi unikat z individualnim značajem. Kljub masivnemu videzu rezervoar zaradi majhne globine le 40 cm zavzame malo prostora, hkrati pa vam ponuja izjemno prostornino 400 litrov.
Trajnostnost in dolga življenjska doba sta tukaj tesno povezani: rezervoar je delno izdelan iz recikliranega materiala v Nemčiji ter je izjemno odporen proti vremenskim vplivom in UV-stabilen. Dva vgrajena medeninasta navoja vam zagotavljata trajno varno povezavo za dodatke, kot so iztočne pipe ali kompleti cevi. Prek dodatnega komfortnega priključka lahko zbiralnik pred obdobjem zmrzali tudi preprosto in popolnoma izpraznite. Tako vlagate v robustno rešitev, ki naraven dizajn odlično združuje s funkcionalnim upravljanjem vode.
Opomba:
Iztočna pipa ni vključena v obseg dobave.
Glavne prednosti na kratko:
- Naravna zasnova: kakovostna, mat površina s pristno strukturo kamnine.
- Prostorsko varčna prostornina: visoka kapaciteta pri izjemno ploski izvedbi (globina le 40 cm).
- Premium izdelava: vključno z dvema trpežnima medeninastima navojema in dovodnim tesnilom.
- Trajnostna kakovost: izdelan iz UV-stabilnega recikliranega materiala – made in Germany.
- Preprost zimski pregled: praktičen komfortni priključek za hitro popolno izpraznitev.
Mere:
| Prostornina | 400 litrov |
| Širina | 120 cm |
| Višina | 100 cm |
| Globina | 40 cm |
| Teža | 35 kg |
| Št. izd.: | OG-326130 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4023122191537 |
| Št.-Proizvajalca: | 326130 |
| Uporaba: | Outdoor |
| Material: | Plastika |
| Lastnosti: | UV-odporno |
Kako pripraviti Garantia rezervoarje za deževnico na zimo
Videoposnetki o izdelku
ROCKY
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Garantia ROCKY stenski rezervoar 400 l
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 49,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 11.800 izdelkov